درباره ما

معرفی

شرکت تراکنش قرن در سال 1388 با رویکردی نرم‌افزاری تأسیس و شروع به فعالیت نمود، در سال‌های نخست موفق به پیاده‌سازی و پشتیبانی انواع نرم‌افزارهای سفارشی مشتری گردید و از سال 1391 اقدام به تولید محصولاتی در راستای شهر هوشمند و دولت الکترونیک نمود، همچنین این شرکت از سال 1393 بخش تخصصی تحقیق و توسعه و تولید در حوزه ITS را دایر نموده است.

پشتیبانی

تمام طرح‌ها و محصولات شرکت با ساختار پیشنهادی، از قبل تنظیم‌شده و سفارشی در اختیار مشتری قرار می‌گیرند، این شرکت جهت ارائه خدمات پشتیبانی باکیفیت مناسب برای هر سازمان همواره در کنار مشتریان خود می‌باشد.

اهداف

به‌کارگیری جدیدترین راهکارها در زمینه شهر هوشمند، دولت الکترونیک و شهروند الکترونیک و همچنین کمک به دیگر شرکت‌ها جهت رسیدن به اهدافشان.

سخن مدیرعامل

به‌عنوان مدیرعامل و عضوی از خانواده شرکت مهندسی تراکنش قرن، معتقدم با توجه به رشد فزاینده تغییرات در سطوح فناوری، تبیین استراتژی دانش‌محور، مهم‌ترین عامل برای موفقیت در مسیر توسعه است و شرکتی موفق خواهد بود که بتوانند با نظارت دقیق خواسته‌های مشتریان و سپس آمیختن آن بادانش و فناوری نوین یک اثر ماندگار خلق کند ازاین‌رو به خواسته‌های صریح و تلویحی مشتریان و مرتفع نمودن آن‌ها توجه ویژه‌ای داریم و در جهت افزایش کیفیت و بهبود مستمر محصولات با تکیه‌بر توان متخصصین خلاق و نوآور گام بر خواهیم داشت.